MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13903347

nr 1390 3347

Pottskåp

betsad furu / laminat. Bredd: 42 cm. Djup: 35 cm, höjd: 58 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:01:56